MENU

Škola v přírodě Malá Rennerovka

Malá Rennerovka je velmi oblíbená pro školy v přírodě. K dispozici je 38 lůžek s možností dalších 12 přistýlek.

Nechcete se o nic starat? Můžete si u nás objednat kompletní balíček (pobyt, stravování, doprava, animační program, noční dozor a zdravotník)

Již více let pořádáme i animační programy pro děti. Možnost je na výběr celodenní program i půldenní program. Můžete si vybrat s více témat animačního programu ( např.: Cesta kolem světa, Harry Potter, Krkonošské pohádky a další).

Ve spolupráci s Krkonošským národním parkem a horskou službou připravujeme pro děti přednášky se soutěžemi a krásnými naučnými cenami.

V restauraci se postarají o celodenní stravování včetně pitného režimu. Pokud vyjdete na procházku zajistíme Vám svačinky na cestu. Jsme připraveni i na specifické varianty stravování (bezlepkové, bezlaktózové, vegetariánské i veganské stravování).

Vzhledem k vysoké poloze Malé Rennerovky je možné dojít pešky až na vrchol Sněžky i pro menší děti. Okolí nabízí spoustu dalších aktivit a výletů. Mezi jiné patří i procházka do Špindlerova mlýna s návštěvou bobové dráhy a aquaparku a poté zajištění odvozu zpět k ubytování.

Oblíbená je i procházka do Pece pod Sněžkou do Fun parku a návštěva bobové dráhy.

Kontaktní formulář