MENU

Ubytování Malá Rennerovka

Užijte si nás relax a pohodu na čerstvém vzduchu v tiché krajině. Všude kolem jsou slyšet jen ptáci a klidný vítr. Děti mohou běhat po rozsáhlé krajině bez aut a městského ruchu.

Nabízíme krásné pokoje s výhledem k hlubokého údolí. Některé pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zázemím (wc, sprchový kout). Ostatní pokoje mají vlastní sprchový kout. Wc je hostům k dispozici na patře.

Pokoje se nachází v prvním a druhém patře. V objektu máme celkovou kapacitu 38 lůžek  + 12 přistýlek. Můžete si vybrat pokoje dvoulůžkové s možností přistýlky nebo větší 3 lůžkové pokoje s možností přistýlky. I s většími rodinami si poradíme. Najdete u nás i pokoj apartmán pro 6 člennou rodinu s dostatkem prostoru a vlastním sociálním zázemím.

Snídani, oběd a večeři je možné domluvit na Dvorské boudě. 

Pro skupiny či školy v přírodě nachystáme plnou penzi včetně svačinek a pitného režimu po celý den.

Pro rodiny s dětmi je připravena dětská herna, kulečník, šipky či fotbálek. Aktivity pro děti se nachází ihned u restaurace a rodiče si tak mohou po dobu hraní jejich ratolestí pohodlně posedět. 

Chata Malá Rennerovka se nachází v II. zóně Krkonošského národního parku. Vzhledem k této poloze je tu však omezená doprava. V záložce „ Doprava“ si vyberte variantu pro Vás nejvhodnější.

 

DOPORUČENÉ POBYTY